Boj s coronavirem v naší mateřské škole

21.10.2020 16:12

V současné době jsme se setkali s tím, že  toto onemocnění nepostihlo jen pracovníky mateřské školy, ale i děti a jejich rodiče. Jde nám především o zachování zdraví všech, dětí, rodičů, prarodičů i všech zaměstnanců MŠ, abychom nemuseli školku v brzké době uzavřít.

Proto žádáme rodiče, aby jednali ohleduplně a zodpovědně. V případě setkání s rizikovým kontaktem nezatajovali tuto skutečnost, a pokud mají oni nebo jejich děti příznaky tohoto onemocnění, podrobili se co nejdříve všichni testům na Covid - 19 (článek ze 17.10. Deník.cz https://www.denik.cz/zdravi/koronavirus-rizikovy-kontakt-testy-deti-20201017.html ,ve kterém hlavní hygienička Jarmila Rážová apeluje, že na testy musí i malé děti, které měly rizikový kontakt).

Záleží na lidském přístupu každého z nás. Za této těžké situace se komukoliv z nás může ve vteřině změnit život. Nemysleme jen na sebe, ale snažme se společnými silami tuto zákeřnou nemoc překonat. 

Děkujeme, kolektiv MŠ

 

 

Zpět