Články k projektu

Den otevřených dveří a spuštění dešťového potůčku

Na Světový den vody v sobotu 22. 3. v 9.30h zveme všechny děti a rodiče (současné i budoucí) a vůbec všechny spoluobčany na slavnostní otevření vodního prvku v zahradě MŠ, který vzešel ze spolupráce rodičů a školy v rámci projektu podpořeného NADACÍ PARTNERSTVÍ a SPOLEČNOSTÍ NESTLÉ „Voda pro život a pro radost“.

V průběhu zimy místní umělecký řezbář Kamil Čelikovský dokončil dřevěná koryta a děti se tak mají na co těšit.

Po spuštění hravého potůčku z dešťové vody pod taktovkou dětí z MŠ i ZŠ bude následovat Den otevřených dveří (cca od 10.30h), kde budou podávány informace k zápisu a vzdělávacímu programu školy. Vodní prvek bude přístupný veřejnosti celé dopoledne.

V případě nepřízně počasí, kdy zahrada lehne pod sněhem, slavnostní otevření vodního prvku odložíme a proběhne pouze Den otevřených dveří.

Těšíme se na Vaši účast!

Mgr. Dagmar Strejčková

Přivítali jsme jaro, otevřeli dešťový potůček

Na Světový den vody jsme otevřeli  dešťový potůček, který vzešel ze spolupráce rodičů          a školy v rámci projektu podpořeného NADACÍ PARTNERSTVÍ a SPOLEČNOSTÍ NESTLÉ „Voda pro život a pro radost“. Na zahradě nám vzniklo krásné místo pro vzdělávání i hru.

Slavnostní otevření bylo spojeno s kulturním  vystoupením. Děti z celé MŠ zpívaly, recitovaly, hrály divadlo a tančily. Také jsem se dozvěděli, jakým způsobem bude projekt využit pro potřeby základní školy. Počasí bylo krásné, nálada výborná a vše se vydařilo, neboť nás rodiče i děti podpořili svou obrovskou účastí.

Kolektivu MŠ děkuji za přípravu a pomoc při realizaci celé akce.

Mgr. Dagmar Strejčková