Články k projektu

Den otevřených dveří a spuštění dešťového potůčku

Na Světový den vody v sobotu 22. 3. v 9.30h zveme všechny děti a rodiče (současné i budoucí) a vůbec všechny spoluobčany na slavnostní otevření vodního prvku v zahradě MŠ, který vzešel ze spolupráce rodičů a školy v rámci projektu podpořeného NADACÍ PARTNERSTVÍ a SPOLEČNOSTÍ NESTLÉ „Voda pro život a pro radost“.

V průběhu zimy místní umělecký řezbář Kamil Čelikovský dokončil dřevěná koryta a děti se tak mají na co těšit.

Po spuštění hravého potůčku z dešťové vody pod taktovkou dětí z MŠ i ZŠ bude následovat Den otevřených dveří (cca od 10.30h), kde budou podávány informace k zápisu a vzdělávacímu programu školy. Vodní prvek bude přístupný veřejnosti celé dopoledne.

V případě nepřízně počasí, kdy zahrada lehne pod sněhem, slavnostní otevření vodního prvku odložíme a proběhne pouze Den otevřených dveří.

Těšíme se na Vaši účast!

Přivítali jsme jaro, otevřeli dešťový potůček

Na Světový den vody jsme otevřeli  dešťový potůček, který vzešel ze spolupráce rodičů          a školy v rámci projektu podpořeného NADACÍ PARTNERSTVÍ a SPOLEČNOSTÍ NESTLÉ „Voda pro život a pro radost“. Na zahradě nám vzniklo krásné místo pro vzdělávání i hru.

Slavnostní otevření bylo spojeno s kulturním  vystoupením. Děti z celé MŠ zpívaly, recitovaly, hrály divadlo a tančily. Také jsem se dozvěděli, jakým způsobem bude projekt využit pro potřeby základní školy. Počasí bylo krásné, nálada výborná a vše se vydařilo, neboť nás rodiče i děti podpořili svou obrovskou účastí.

Kolektivu MŠ děkuji za přípravu a pomoc při realizaci celé akce.