V RÁMCI SPOLUPRÁCE S RODIČI NABÍZÍME TUTO AKTIVITU:

SPORTOVNÍ PRŮPRAVA: PONDĚLÍ 7.45 - 8.30h, tělocvična ZŠ Velké Popovice. Začínáme 21. září/10lekcí.

Na lekce sportu děti potřebují:

- sportovní oblečení a obuv

BRUSLENÍ: PONDĚLÍ nebo ÚTERÝ (bude upřesněno dle zájmu rodičů) 7.30 - 8.30h, MÍSTNÍ ZIMNÍ STADION. Předpokládaný začátek listopad.

Zodpovědnost MŠ začíná až po skončení lekcí, ve chvíli - kdy rodič či zákonný zástupce osobně předá dítě učitelce do třídy.

Na bruslení děti potřebují:

- tlusté šusťákové rukavice (chrání ruku, ne látkové)

- oteplovačky či zateplené kalhoty (chrání nohy)

- bundu  (chrání ruce, záda a bříško)

- HELMU !!! (hokejovou či na lyže: chrání hlavu)

- brusle (doporučujeme kvalitní, které drží kotníky)

Vážení rodiče, pokud půjdete Vaše dítě bruslit nebo cvičit, posílejte do svých tříd SMS ve tvaru: Jdeme bruslit/cvičit, příjmení dítěte, odpočíváme či jdeme po obědě.

PRO ZPESTŘENÍ BĚŽNÉHO DNE NABÍZÍME V MŠ VŠEM DĚTEM MIMO JINÉ I TYTO AKTIVITY:

DECHOVÁ CVIČENÍ S FLÉTNOU: V RÁMCI SKUPINY PROBÍHAJÍ VE VŠECH TŘÍDÁCH/FLÉTNA VLASTNÍ

LOGOPEDICKÉ  CHVILKY: V RÁMCI SKUPINY PROBÍHAJÍ VE VŠECH TŘÍDÁCH = CHVILKY S HROŠÍKEM LOGOPEDÍKEM

KERAMIKA VE SPOLUPRÁCI S ZUŠ: PRO VŠECHNY DĚTI