PŘEHLED AKCÍ  2021/2022

4.1.                  úterý: keramika Zeleňásci od 9.30h

6.1.                  čtvrtek: TŘÍKRÁLOVÝ průvod obcí a zpěv koled v kostele

11.1.                úterý: keramika  Červeňásci od 9.15h NÁHRADNÍ TERMÍN

                                   Žluťásci 

12.1.                středa: keramika Zeleňásci od 9.15h NÁHRADNÍ TERMÍN

                                    ½ Modrásci NÁHRADNÍ TERMÍN

17.1. - 21.1.    Lyžování na Chotouni – v odpoledních hodinách, pro přihlášené děti

18.1.                úterý: divadelní představení „Máša a medvěd“ od 8:30h

19.1.                středa: keramika Žluťásci od 9.15h NÁHRADNÍ TERMÍN

                                    ½ Modrásci NÁHRADNÍ TERMÍN

15.2.                úterý: Karneval masek – během dopoledne,

děti ráno přiveďte v kostýmech :)

16.2.                středa: keramika všech tříd v MŠ

17.2. - 17.3.    čtvrtek: Solná jeskyně Herink - pro nejmladší přihlášené děti

25.2.                pátek: divadelní představení „Dášenka čili život štěněte“ od 9:30h

11.3.                pátek: divadelní představení „Cirkus Adonis“ od 9:30h

16.3.                středa: keramika všech tříd v MŠ   

18.3.                pátek: Rozloučení se Zimou – průvod obcí s Moranou

22.3.                úterý: slava Dne vody na zahradě MŠ

7.4.               čtvrtek:  foto tříd cca 45,-Kč + ročenky pouze pro odcházející děti - ZRUŠENO

20.4.                středa: keramika všech tříd v MŠ

21.4.                čtvrtek: divadelní představení „Plecha a Neplecha v lese“ od 9:00 h

22.4.                pátek: slavíme „DEN ZEMĚ“ dopoledne, na zahradě MŠ

26.4.                úterý: náhradní termín fotografování 

                         (foto tříd cca 45,-Kč + ročenky cca 300,- Kč)

29.4.                pátek: Čarodějný průvod v maskách obcí: dopoledne

                        Děti přiveďte již ráno v maskách čarodějnic a čarodějů.

3.5.              úterý: výlet do KRTKOVA SVĚTA, odjezd autobusem 8:30 h

           Potřebujeme: batoh, pití, vhodné oblečení a obuv, 

           něco na zub, o svačinu se postaráme, 

         a především DOBROU NÁLADU

10.5.                úterý: divadelní představení „Šel zahradník do zahrady“ od 9h

18.5.                středa: keramika všech tříd v MŠ

19.5.                čtvrtek: záchranka v MŠ od 9.30h

1.6.                  středa: Den dětí (na fotbalovém hřišti od 9.30h) + policie + hasiči

15.6.                středa: keramika všech tříd v MŠ

16.6.                čtvrtek: divadelní představení „O Terezce a Matějovi“ od 9:30 h

23.6.                čtvrtek: „Poslední zvonění“ - závěr školního roku od 15.30 hod

1.7. - 2.7.        Nocování v MŠ, jde o akci pouze pro děti odcházející do ZŠ

 

* změny vyhrazeny