PŘEHLED AKCÍ 2. pololetí šk. r. 2022/2023

 

3.1.                  úterý: keramika všech tříd v dopoledních hodinách v MŠ

10.1.                úterý: div. představení „Cirkus Adonis“ od 9:15h

27.2. - 3.3.      Lyžování na Chotouni – v odpoledních hodinách, 

                        pro přihlášené děti

7.2.                  úterý: keramika všech tříd v dopoledních hodinách v MŠ

9.2.                  čtvrtek: div. představení „Trable s příšerou“ od 9:15h

21.2.                úterý: Karneval masek – během dopoledne,

   děti ráno přiveďte v kostýmech :)

23.2. – 27.4.   čtvrtek: SOLNÁ JESKYNĚ Herink

             v dopoledních hodinách pro nejmladší děti

7.3.                  úterý: keramika všech tříd v dopoledních hodinách v MŠ

9.3.                  čtvrtek: schůzka s rodiči předškoláků, od 16.30 v MŠ

13.3. – 5.6.      pondělí: „Sportujeme s MŠ v ZŠ“ 

                         od 7:30 h pro přihlášené děti

20.3.                pondělí: Rozloučení se Zimou – průvod obcí s Moranou,

                         v dopoledne v běžném režimu MŠ

22.3.                středa: oslava Dne vody na zahradě MŠ, 

                         dopoledne v běžném režimu

28.3.                úterý: div. představení „Velikonoce aneb jaro, vítej“ 

                         od 9:00h

29.3.                středa: návštěva předškoláků v ZŠ Velké Popovice

4.4.                  úterý: keramika všech tříd v dopoledních hodinách v MŠ

6.4.                  čtvrtek: Jarní výtvarná dílna od 15:30 h.

                        (tvoření pro radost dětí společně s rodiči)

12.4.                středa: společné foto tříd cca 50,-Kč 

                        + ročenky pouze pro odcházející děti

   cca 350,-Kč v dopoledních hodinách v MŠ 

20.4.                čtvrtek: div. představení „3 klasické pohádky“ od 8:30h

21.4.                pátek: slavíme „DEN ZEMĚ“ dopoledne, na zahradě MŠ

28.4.                pátek: Čarodějný průvod obcí: v dopoledních hodinách.

                        Děti přiveďte již ráno v maskách čarodějnic a čarodějů.

2.5.                  úterý: keramika všech tříd v dopoledních hodinách v MŠ

4.5.                  čtvrtek: div. představení „Námořnická pohádka“ od 9:00h

11.5.                čtvrtek: Záchranka v MŠ, v dopoledních hodinách

..5.-..5.            Hravé INLINE Běchovice „NA KORUNCE“,

                        v odpoledních hodinách pro přihlášené děti 

                        (TERMÍN BUDE UPŘESNĚN)

17.5.                středa: výlet do Pěnkavova dvora – Takonín.

             S sebou potřebujeme: batoh, pití, vhodné oblečení,

             obuv, něco na zubo svačinu se postaráme. 

1.6.                  čtvrtek: Den dětí ve spolupráci se ZŠ, v dop. hodinách 

                        (na fotbalovém hřišti od 9.30h)

6.6.                  úterý: keramika všech tříd v dopoledních hodinách v MŠ

27.6.                úterý: div. představení „Jak se Barborka zatoulala“ 

                         od 9:30h

22.6.                čtvrtek: „Poslední zvonění“, 

                        závěr školního roku od 15.30 hod

30.6. - 1.7.      Nocování v MŠ, 

                        (jde o akci pouze pro děti odcházející do ZŠ)

 

* změny vyhrazeny