2022/23

Vážení rodiče,
z důvodu vysoké absence dětí a probíhajícího lyžařského kurzu přesouváme první lekci projektu "Školákem zvesela" na 9.3. 2023.

Děkujeme za pochopení,
Petra Dudová a Petra Fidlerová

Vážení rodiče,

opět pro děti nabízíme kurz in-line bruslení v období květen - červen.

Kurz je 5 denní a bude probíhat v areálu Na Korunce, Běchovice.

Tento výjezdový kurz je určen pro děti od 4 let. Odjezd od školky i návrat zpět bude zajišťovat smluvní dopravce.

O podkladech k úhradě ceny a její splatnosti budete včas informováni.

Více informací poskytne www.hraveinline.cz

Sportujeme s MŠ v ZŠ - 2. turnus
Od pondělí 13.3. 2023 - 7.30 h začíná druhý turnus sportovní průpravy projektu "Sportujeme s MŠ v ZŠ". Odborné vedení je zajištěno sportovními trenéry, kteří lekce organizují v tělocvičně ZŠ a zajišťují vhodnými pomůckami. Děti je možné přihlásit u svých třídních učitelek.

Na lekce sportu děti potřebují: sportovní oblečení, obuv a pití.

Žádáme rodiče, aby přihlášené děti přivedli ráno před tělocvičnu ZŠ.

Kolektiv MŠ

Jarní tvořivá dílna

Vážení rodiče a milé děti,

srdečně Vás zveme ve středu 5.4.2023 na společné kreativní odpoledne v mateřské škole.

Těšíme se na Vás,

kolektiv MŠ

Školákem zvesela

Vážení rodiče předškoláčků,

z důvodu velikonočních prázdnin a absence dětí se dne 6.4.2023 čtvrteční hodina školní průpravy ruší.

Těšíme se na Vaše děti při další lekci.

Logopedické asistentky Petra Dudová a Petra Fidlerová

Den otevřených dveří

Dne 21.4.2023 se koná v naší mateřské škole DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Těšit se na Vás budeme od 16:30 do 17:30 h. V tento den je možné prohlédnout si prostory školky i zahrady, seznámit se se vzdělávacím programem a organizací zápisu.

Těšíme se na Vás a Vaše děti, kolektiv MŠ Velké Popovice

REJ ČARODĚJNIC V MŠ

V pátek 28.4.2023 dopoledne proběhne v budově i na zahradě MŠ "REJ ČARODĚJNIC".

Žádáme všechny rodiče, aby na tento den připravili dětem jednoduchý kostým a ráno je přivedli v převlecích.

Děkujeme.

24.4.2023

Vážení rodiče předškoláčků,

dne 27.4.2023 proběhne poslední lekce projektu "Školákem zvesela". Věříme, že jsme přispěly k všestranné přípravě dětí při zápisu do ZŠ.

P. Dudová a P. Fidlerová 😊

25.4.2023

SPORTUJEME S MŠ V ZŠ

Vážení rodiče malých sportovců,

z důvodu deštivé předpovědi počasí se lekce sportovní průpravy přesouvá ve dne 15.5.2023 zpět do tělocvičny ZŠ Velké Popovice.

Děkujeme za pochopení,

kolektiv MŠ

14.5.2023

Ročenky

Vážení rodiče,

ročenky v hodnotě 350,- Kč jsou již k vyzvednutí v kmenových třídách Vašich dětí.

Kolektiv MŠ

15.5.2023

Zápis dětí do mateřské školy pro šk.rok 2023/2024

Vážení rodiče a zákonní zástupci budoucích dětí mateřské školy,

připravili jsme pro Vás souhrnné informace a postup, jak Vaši dceru či syna zapsat do naší školy zde

V letošním školním roce proběhne zápis v MŠ, ale zároveň máte možnost využít všech ostatních bezkontaktních způsobů zápisu.

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání je povinný pro děti, které dovrší věku 5 let nejpozději k 31. 08. 2023 a nejsou dosud k předškolnímu vzdělávání zapsány.

31.3.2023

Nové webové stránky MŠ

Vážení rodiče a přátelé školy,

dnešním dnem spouštíme nové webové stránky MŠ Velké Popovice. Naše webové stránky se zaměřily především na lepší dostupnost informací pro Vás a splňují nové legislativní požadavky.

Nadále pracujeme na doplnění nového obsahu i na dalším vyladění stránek, tak prosím buďte shovívaví.

Petra Dudová

20.4.2023